Оберіть мову:  
ua
ru
 • ПРОДУКЦІЯ
  • Multimedia плеєри
  • Архів товарів
 • IRIVER PLUS
  • Iriver plus3
  • iriver plus4
 • ПІДТРИМКА
  • Задати питання
  • Скачати
 • ПРО КОМПАНІЮ
  • Обзор
  • Історія
  • Публікаціі
  • Гарантія
  • Награди
  • Контакти
 • ДЕ КУПИТИ

ПРО КОМПАНІЮ

Публікаціі

Три портативних аудіоплеера високої роздільної здатності (Hi-Res) Astell & Kern отримують нагороди CES 2018 Innovation Awards

CES 2018 назвав А & ultima SP1000 найкращим в області інновацій у портативних медіаплеєрах та аксесуарарахю.

Програвачі AK70 MK II та KANN отримали нагороду CES 2018 Innovation Awards Honorees в категорії медіа-програвачів та аксесуарів.

Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, 9 листопада 2017 г. - Три нових портативних аудіопрогравача високого дозволу від Astell & Kern, світового лідера в області портативних аудіопрогравачів високого дозволу, були названі переможцями в номінації Інновацій CES 2018. Astell & Kern представить інші гідні нагороди вироби лінійки на виставці CES 2018 з 9 по 12 січня 2018 року в конференц-центрі Лас-Вегас, Центральний зал, стенд № 18218.

A & ultima SP1000 був отримав CES 2018 Best Innovation Honoree в категоріях Портативний медіаплеєр та Аксесуари.

А & ultima SP1000 є новітнім висококласним програвачем від Astell & Kern. А ultima SP1000 має 256 ГБ вбудованої пам'яті, новий, оновлений чипсет DAC і більш швидкий багатоядерний процесор, що надає слухачам неперевершений звук. Завдяки двум AKC AK4497EQ DAC, безрамного дизайну, екрану з роздільною здатністю 5 дюймів, HD-дозволом, зміненою графічною інтерфейсом та інтуїтивно зрозумілою системою меню, орієнтованої на музичне відтворення, і Ultima SP1000 забезпечує чудове відтворення музики. Підтримка USB Type-C 3.0 дозволяє передавати дані в два рази швидше, ніж інші програвачі Astell & Kern. А також Ultima SP1000 забезпечує 12 годин відтворення музики та підтримки швидкого заряджання.

A & ultima SP1000 в даний момент доступний по всьому світу в корпусі з нержавіючої сталі та міді за 3 499 дол.

Портативні мультимедійні програвачі високої роздільної здатності Astell & Kern KANN та AK70 MK II також отримали нагороди CES 2018 Innovation Awards в категоріях Портативний медіаплеєр та Аксесуари.

Astell & Kern KANN поєднує в собі найкращі функції високопродуктивних програвачів Astell & Kern, включаючи підтримку відтворення 32-bit / 384kHz звуку PCM з високою роздільною здатністю та відтворення для звуку DSD, аж до Quad-rate (DSD256). KANN також має параметричний еквалайзер (PEQ), опорний генератор тактових імпульсів VCXO (годинник Femto) для мінімального дрижання та один AKM AK4490 ЦАП.

Нові можливості, недоступні попереднім поколінням програвачів Astell & Kern, включаючи спеціалізовані 3,5-міліметрові небалансовані / 2,5-міліметрові симметричні навушники та 3,5-мм симметричний / 2,5-міліметровий симметричний лінійний вихід; повнорозмірні слоти для карт SD та microSD для додаткового зберігання (у додаток до 64 ГБ вбудованої пам'яті); USB-C для більш швидкої зарядки; більш ємка батарея і вбудований підсилювач для наушників.

KANN в даний час доступний за 999 доларів США у двох кольорах: Astro Silver та Eos Blue.

Astell & Kern AK70 MK II - це програвач з двома ЦАП з двома чіпсетами Cirrus Logic CS4398 DAC, по одному для лівого і правого каналів, і він майже вдвічі перевершує вихідну потужність 2,5-міліметрової, 4-полюсного збалансованого виходу попереднього покоління AK70. Маючи збалансовану вихідну потужність 4.0Vrms, AK70 MK II може легко взаємодіяти з будь-якими навушниками на ринку сьогодні, навіть самими неефективними, що використовуються сьогодні. AK70 MK II має 64 ГБ вбудованої пам'яті.

Astell & Kern AK70 MK II тепер доступна за 699 ​​доларів.

Всі програвачі Astell & Kern обладнані підключенням до Wi-Fi, підтримкою програми AK Connect, функцією USB DAC, підтримкою мережі DLNA, оновленням програмного забезпечення OTA, цифровим аудіовиходом через USB, підтримкою X HD Bluetooth та підтримкою високошвидкісних потокових мультимедійних послуг, включаючи TIDAL і Groovers + (підтримка потокових послуг залежить від країни). В додаток до внутрішнього запам`ятовуючого пристроя всі програвачі Astell & Kern мають розширювану пам'ять через слот microSD (до 256 Гб) та / або повнорозмірну SD-карту (до 512 Гб) залежно від моделі.

Продукти, вибрані як CES Best Innovation та CES Innovation Honorees, відображають інноваційний дизайн та інжиніринг в одних з найбільш передових технологічних продуктів і послуг, виходячих на ринок.

Всі моделі оцінюються за їх інженерними, естетичними та дизайнерськими якостями, передбачуваним використанням / функціями та цінностями користувача, унікальними / новими функціями та тим, як дизайн та інновації продукту безпосередньо порівнюються з іншими продуктами на ринку.

А & Ultima SP1000, KANN і AK70 MK II будуть показані на виставці CES 2018, яка пройде 9-12 січня 2018 року в Лас-Вегасі, штат Невада. SP1000, найкращий з інновацій, також буде показаний на виставці CES Unveiled New York, 3: 00-7: 30 вечора, 9 листопада в столичному павільйоні в Нью-Йорку.